Rize Bungalov Özellikleri

 

Son zamanların en çok rağbet gören konaklama mekanlarından Rize bungalov özellikleri ve konforu ile Alike bungalov tarafından misafirlere eşsiz bir tatil deneyimi yaşatıyor.

Rize ve çevresine hizmet götüren Aliki Bungalov firması, Karadeniz bölgesinin konaklama ihtiyacını birbirinden güzel ve özel tasarlanmış bungalov evler ile karşılıyor.

Dört mevsim Rize’de tatil yapmak doğanın tadını çıkarmak ve şehrin gürültüsünden bir nebzede uzaklaşmak isteyenlere oldukça iyi bir seçenek olan Aliki Bungalovlar, Rize’nin çeşitli lokasyonlarında konumlanıyor.

Tamamen doğal malzemelerden yapılan bu yapılar hem mimarisi hem de otantik duruşuyla farklı ve alışılmışın dışında bir atmosferde tatil yapmanızı sağlıyor.

En önemli özelliği şıklığı ve beton yığınından uzak doğal bir görüntüsü olan bungalov evler, iç ve dış tasarımı ile bütün beklentileri karşılıyor.

Dört mevsim kullanım olan bu yapıların içerisinde her türlü imkân bulunuyor.

Dekoratif Sunumuyla Alike Bungalov

 

İç ve dış mimarisinde kullanılan doğal yapı kadar iç tasarımı ve dekoratif oluşu da kişilerin dikkatini çeken bungalov yapılar, dekor severlerin gözdesi oluyor.

Işıklandırmasından tutunda içinde dizayn edilen dekoratif eşya sunumuyla harika bir konaklama seçeneği sunan bungalov evler, doğaya açılan ahşap balkonları ile fevkalade bir yaşam sürmenizi sağlıyor.

Evinizin Konforunu Aratmayacak Bungalovlara Aliki ile Ulaşabilirsiniz

 

Kendinizi evinizde hissedeceğiniz özelliklerle donatılan Alike Bungalovları ücretsiz otopark teras, kömürlü ızgara imkanıyla hizmet veriyor.

1 yatak odası ve oda dışında bir banyonun olduğu yapılarda tek kişilik ve çift kişilik yataklar bulunuyor. Ayrıca bir de oturma odasının mevcut olduğu bungalovda büyük bir çekyat yer alıyor.

Junior Bungalov da denilen oda seçeneğinde ise 2 yatak odasında bulunan XL yatak ve bir büyük yatak ile ailenizle rahat bir şekilde kalabiliyorsunuz.

Kendine has dizayn edilen küçük mutfakta özel yiyeceklerinizi hazırlayabilir, istediğiniz saatte kendinize özel ziyafetler çekebilirsiniz.

Bungalovların Yapısal Özellikleri

 

Genellikle tatil beldelerine ve orman içine inşa edilen Bungalov yapılar, en katlı veya bir buçuk katlı olmalarıyla dikkat çekiyor. Müstakil olmaları ise yarı bir konfor ve tarz yaratıyor.

Büyük oturma odasına ek olarak küçük yatak odalarının olması bu yapıları diğer yapılardan ayıran önemli özellik oluyor.

Az eğilimli bir çatıya sahip olmasının yanında dış cephesinde bir balkon veya veranda bulunması da bungalovların olmaz olmazı oluyor.

Yapısında ahşap kullanılması doğa severlerin oldukça beğenisini kazanıyor. Buradaki amacın doğaya uyumlu yapılar ile farklı bir tarz yakalamak oluyor.

Bu yapılara uyum sağlayan Rize Alike Bungalovlar ise Karadeniz’in eşsiz manzarasına eşlik ederken misafirlerini ağırlamaktan son derece mutluluk duyuyor.

Bu küçük ama şirin yapılar bütün beklentileri karşıladığı gibi kullanılan malzemelerden kaynaklı yazın serin kışın ise ılık oluyor.

Kişi sayısına göre de dizayn edilen bu yapılar çift kişilik veya birkaç kişilik konaklama imkânı sunuyor.

Rize’de Konumlanan Bungalovlar

 

Mis gibi Karadeniz ormanlarının Rize yaylalarının ve şelalelerinin en gözde yerlerinde inşa edilen Alike bungalovlar şehrin gürültüsünden uzak doğa ile baş başa tatil yapmak isteyenlerin ilk durağı oluyor.

Otellerin aksine sessiz ve sakin bir tatil imkânı sunan Alike Bungalovları uygun fiyatları ile de Rize’de popüler oluyor.

Betonarme yapılara göre daha çok iç huzuru sağlayan bu ahşap yapılar, kişilerin yaşam biçimlerini değiştirmek istediklerinde bir kurtarıcı oluyor.

Düzenli bakımları ve kontrolleri yapılan Rize Bungalov özellikleri ile güvenli ve kullanışlı oluyor. Hem psikolojik hem de fizyolojik olarak kendinizi iyi hissetmenize imkân sunan bungalovlar Rize’de Aliki farkıyla ister günlük ister haftalık sizin oluyor.